Google+

Szkolenie dla osób 50+

image

 


Zakończenie Warsztatów komputerowych dla osób 50+ w Radlinie

19 maja 2016 zakończył się cykl 20 spotkań z osobami w wieku powyżej 50 lat w Bibliotece Publicznej w Radlinie. Serdecznie dziękuję uczestnikom za zaangażowanie na zajęciach i chęć do nauki oraz sympatyczną atmosferę. Życzę wszystkim powodzenia w dalszej, samodzielnej nauce komputera.

image


Warsztaty komputerowe dla osób 50+ w Radlinie

W dniu 7 marca 2016 roku rozpoczęły się nowe warsztaty dla osób 50+ w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radlinie:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=531235980387876&id=140636199447858

 

 


image


Nowe warsztaty komputerowe dla osób 50+

12 stycznia w Bibliotece Publicznej Miasta Rydułtowy im. H.M. Góreckiego rozpoczął się nowy cykl zajęć komputerowych dla osób 50+.

Warsztaty kierowane są dla osób rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Uczestnicy poznają podstawy obsługi systemu Windows, nauczą się obsługiwać klawiaturę i myszkę, poruszać się po pulpicie i oknach, wykonywać podstawowe operacje na plikach i folderach - kopiowanie, wklejanie, usuwanie. Poprzez rysowanie w programie Paint uczymy się precyzyjnego poruszania myszką, z kolei w programie WordPad zaznajomimy się z układem klawiatury, wykorzystaniem klawiszy specjalnych do tworzenia polskich liter itd. Projekt obejmuje również podstawy obsługi przeglądarki internetowej i surfowania po Internecie.
Zajęcia odbywają się bezpłatnie.

image

image

image

image

 


 

Zakończenie Warsztatów komputerowych dla osób 50+

1 grudnia 2015 zakończył się cykl Warsztatów komputerowych dla osób 50+ w Bibliotece Publicznej Miasta Rydułtowy im. H.M. Góreckiego. Serdecznie dziękuję obu grupom za mile spędzony czas, zaangażowanie na zajęciach i chęć do nauki. Życzę wszystkim powodzenia w samodzielnym zgłębianiu swoich komputerów.

image

image

image

 


Kurs komputerowy dla osób 50+3 lutego 2015 w Bibliotece Publicznej w Rydułtowach rozpoczął się kurs komputerowy dla osób 50+.

Projekt obejmuje podstawową obsługę komputera oraz internetu. Uczestnicy zapoznają się z rodzajami komputerów oraz urządzeń dodatkowych. Nauczą się posługiwać klawiaturą oraz myszką. Na zajęciach zostaną omówione podstawy obsługi systemu Windows - poruszania się po oknach,uruchamiania programów, tworzenia plików i folderów. Uczestnicy nauczą się rysować w programie Paint oraz redagować dokumenty w programie WordPad. Projekt obejmuje również naukę korzystania z internetu, uczestnicy założą swoje skrzynki mailowe i skontaktują się za znajomymi.

image

image

źródło: http://www.biblioteka.dmkproject.net/

Copyright

Copyright © SpecPC 2014

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Kontakt

SpecPC.pl

- Tel: 530 442 244
- E-mail: sklep@specpc.pl
-Adres korespondencyjny:
ul. Bławatkowa 28
44-321 Marklowice